E-pakalpojuma izmantošanas nosacījumi
CVK tālrunis uzziņām: +371 67049999.
Aktuālā vēlēšanu iecirkņu informācija CVK mājaslapā.
Uzzināt vairāk par Velētāju reģistra e-pakalpojumiem PMLP mājaslapā.

E-pakalpojums "Vēlētāja datu pārvaldība"

E-pakalpojums pieejams autentificētam lietotājam un nodrošina iespēju vēlētājam apskatīt vēlētāja datus, kā arī vēlētājam, kurš 14.Saeimas vēlēšanu laikā uzturēsies ārvalstīs, pieteikties balsot pa pastu.

Tiesības vēlēt ir Latvijas Republikas pilsonim, kurš vēlēšanu dienā ir sasniedzis 18 gadu vecumu.

E-pakalpojumā vēlētājam balsošanai pa pastu no ārvalstīm ir iespēja pieteikties laikā no 2022.gada 27.augusta līdz 2022.gada 9.septembrim.

Pieteikumā balsošanai pa pastu no ārvalstīm vēlētājs norāda savu:

  • elektroniskā pasta adresi vai sniedz norādi, ka tam ir aktivizēta Latvijas oficiālā elektroniskā adrese (ir e-adreses lietotājs);
  • ārvalsti, no kuras plāno nosūtīt savu balsojumu.

Balsošanai pa pastu no ārvalstīm reģistrēts vēlētājs e-pakalpojumā var mainīt norādīto elektroniskā pasta adresi vai norādi par oficiālās e-adreses esību, kā arī ārvalsti, no kuras plāno balsot, ne vēlāk kā līdz 2022.gada 9.septembrim, piesakoties balsošanai pa pastu vēlreiz.

E-pakalpojumā pieteikties balsošanai pa pastu no ārvalstīm un mainīt savu izvēli ir iespēja ne vairāk kā trīs reizes vienā dienā.

Izpildot e-pakalpojumu, Vēlētāju reģistrā tiks izdarīta atzīme par vēlētāja reģistrāciju piedalīties attiecīgajās vēlēšanās, piešķirot kārtas numuru, ar kādu vēlētājs reģistrēts balsošanai pa pastu no ārvalstīm.

Vēlētāju reģistra likuma izpratnē Saeimas vēlēšanas notiek vienā vēlēšanu apgabalā - Latvija. Vēlētājam ir tiesības balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai pieteikties balsošanai pa pastu no ārvalstīm, ja vēlēšanu dienā vēlētājs uzturēsies ārvalstī.

Pēc pakalpojuma izpildes pabeigšanas nospiediet pogu “Atslēgties” (augšējā labajā stūrī) un pilnībā aizveriet pārlūkprogrammu!

Atvērta pārlūkprogramma var radīt iespēju citai personai nesankcionēti izmantot Jums izsniegto autentifikācijas sertifikātu!

Lūdzu uzgaidiet...